Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
2:2
Czarni Dęblin
KS Nasutów
3:0
Gigant Przytoczno
LKS Kamionka
1:3
Kadet Lisów
Orlęta Nowodwór
1:4
BKS Bogucin
KS Serniki
3:2
Piekiełko Przykwa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dęblin
0:1
LKS Kamionka
BKS Bogucin
9:0
Gigant Przytoczno
Orlęta Nowodwór
2:6
LKS Skrobów
Piekiełko Przykwa
2:4
KS Nasutów
Kadet Lisów
2:1
KS Serniki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
2:2
BKS Bogucin
KS Nasutów
0:6
Kadet Lisów
LKS Kamionka
4:4
Orlęta Nowodwór
Gigant Przytoczno
1:6
Piekiełko Przykwa
KS Serniki
2:0
Czarni Dęblin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kadet Lisów
6:1
Gigant Przytoczno
LKS Skrobów
4:2
LKS Kamionka
Czarni Dęblin
3:1
KS Nasutów
BKS Bogucin
2:1
Piekiełko Przykwa
Orlęta Nowodwór
1:3
KS Serniki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
0:7
Czarni Dęblin
Piekiełko Przykwa
1:4
Kadet Lisów
KS Nasutów
1:2
Orlęta Nowodwór
LKS Kamionka
3:2
BKS Bogucin
KS Serniki
1:1
LKS Skrobów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dęblin
2:3
Piekiełko Przykwa
LKS Skrobów
6:1
KS Nasutów
BKS Bogucin
1:0
Kadet Lisów
Orlęta Nowodwór
4:0
Gigant Przytoczno
LKS Kamionka
4:1
KS Serniki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
0:16
LKS Skrobów
Kadet Lisów
0:1
Czarni Dęblin
KS Nasutów
3:2
LKS Kamionka
Piekiełko Przykwa
3:1
Orlęta Nowodwór
KS Serniki
5:1
BKS Bogucin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
6:0
Piekiełko Przykwa
BKS Bogucin
0:0
Czarni Dęblin
LKS Kamionka
8:1
Gigant Przytoczno
Orlęta Nowodwór
0:2
Kadet Lisów
KS Serniki
6:2
KS Nasutów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kadet Lisów
2:5
LKS Skrobów
KS Nasutów
0:2
BKS Bogucin
Czarni Dęblin
2:3
Orlęta Nowodwór
Gigant Przytoczno
0:6
KS Serniki
Piekiełko Przykwa
0:4
LKS Kamionka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dęblin
0:3*
LKS Skrobów
BKS Bogucin
0:3*
Orlęta Nowodwór
Gigant Przytoczno
0:5
KS Nasutów
Piekiełko Przykwa
3:2
KS Serniki
Kadet Lisów
3:1
LKS Kamionka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
0:4
BKS Bogucin
LKS Skrobów
4:1
Orlęta Nowodwór
KS Nasutów
2:0
Piekiełko Przykwa
LKS Kamionka
3:0*
Czarni Dęblin
KS Serniki
4:4
Kadet Lisów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Kadet Lisów
1:0
KS Nasutów
Piekiełko Przykwa
8:0
Gigant Przytoczno
Czarni Dęblin
0:3*
KS Serniki
BKS Bogucin
3:0
LKS Skrobów
Orlęta Nowodwór
3:2
LKS Kamionka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
0:6
Kadet Lisów
Piekiełko Przykwa
1:1
BKS Bogucin
KS Nasutów
3:0*
Czarni Dęblin
LKS Kamionka
2:1
LKS Skrobów
KS Serniki
1:2
Orlęta Nowodwór
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kadet Lisów
10:0
Piekiełko Przykwa
LKS Skrobów
7:2
KS Serniki
Czarni Dęblin
0:3*
Gigant Przytoczno
BKS Bogucin
5:1
LKS Kamionka
Orlęta Nowodwór
4:2
KS Nasutów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Piekiełko Przykwa
3:0*
Czarni Dęblin
Gigant Przytoczno
0:7
Orlęta Nowodwór
KS Serniki
1:2
LKS Kamionka
Kadet Lisów
2:0
BKS Bogucin
KS Nasutów
1:6
LKS Skrobów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
3:0*
Gigant Przytoczno
Czarni Dęblin
0:3*
Kadet Lisów
LKS Kamionka
5:1
KS Nasutów
Orlęta Nowodwór
8:0
Piekiełko Przykwa
BKS Bogucin
1:0
KS Serniki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
2:3
LKS Kamionka
Kadet Lisów
6:1
Orlęta Nowodwór
Piekiełko Przykwa
1:10
LKS Skrobów
KS Nasutów
1:5
KS Serniki
Czarni Dęblin
0:3*
BKS Bogucin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
1:0
Kadet Lisów
BKS Bogucin
6:1
KS Nasutów
LKS Kamionka
1:2
Piekiełko Przykwa
KS Serniki
3:0*
Gigant Przytoczno
Orlęta Nowodwór
3:0*
Czarni Dęblin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?