Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Serniki
LKS Kamionka
2:3
KS Uniszowice
SKS Leokadiów
5:0
Gigant Przytoczno
Piekiełko Przykwa
3:0
Gabaryty Dęblin
Orlęta Nowodwór
1:3
GSKS Ułęż
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GSKS Ułęż
Pauza
Gabaryty Dęblin
3:2
Orlęta Nowodwór
SKS Leokadiów
2:2
Piekiełko Przykwa
Gigant Przytoczno
0:3
KS Uniszowice
KS Serniki
1:5
LKS Kamionka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Gabaryty Dęblin
Orlęta Nowodwór
1:2
SKS Leokadiów
KS Uniszowice
0:3
KS Serniki
Piekiełko Przykwa
5:1
Gigant Przytoczno
LKS Kamionka
2:4
GSKS Ułęż
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Leokadiów
Pauza
GSKS Ułęż
2:0
KS Uniszowice
Gigant Przytoczno
4:0
KS Serniki
Gabaryty Dęblin
3:4
LKS Kamionka
Piekiełko Przykwa
0:0
Orlęta Nowodwór
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Piekiełko Przykwa
KS Uniszowice
3:2
Gabaryty Dęblin
LKS Kamionka
1:3
SKS Leokadiów
KS Serniki
0:6
GSKS Ułęż
Orlęta Nowodwór
0:1
Gigant Przytoczno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Nowodwór
Pauza
Gigant Przytoczno
0:4
GSKS Ułęż
Gabaryty Dęblin
3:1
KS Serniki
Piekiełko Przykwa
6:4
LKS Kamionka
SKS Leokadiów
2:1
KS Uniszowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Gigant Przytoczno
GSKS Ułęż
0:0
Gabaryty Dęblin
KS Uniszowice
1:2
Piekiełko Przykwa
KS Serniki
1:2
SKS Leokadiów
LKS Kamionka
1:1
Orlęta Nowodwór
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Kamionka
Piekiełko Przykwa
6:1
KS Serniki
SKS Leokadiów
0:3
GSKS Ułęż
Orlęta Nowodwór
3:6
KS Uniszowice
Gigant Przytoczno
1:4
Gabaryty Dęblin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Uniszowice
Pauza
GSKS Ułęż
3:0
Piekiełko Przykwa
LKS Kamionka
6:1
Gigant Przytoczno
KS Serniki
1:3
Orlęta Nowodwór
Gabaryty Dęblin
1:3
SKS Leokadiów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Serniki
Pauza
Gabaryty Dęblin
2:2
Piekiełko Przykwa
Gigant Przytoczno
1:8
SKS Leokadiów
GSKS Ułęż
4:1
Orlęta Nowodwór
KS Uniszowice
3:4
LKS Kamionka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GSKS Ułęż
Pauza
KS Uniszowice
2:0
Gigant Przytoczno
Piekiełko Przykwa
2:2
SKS Leokadiów
Orlęta Nowodwór
1:2
Gabaryty Dęblin
LKS Kamionka
4:0
KS Serniki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gabaryty Dęblin
Pauza
KS Serniki
3:2
KS Uniszowice
Gigant Przytoczno
0:1
Piekiełko Przykwa
GSKS Ułęż
5:3
LKS Kamionka
SKS Leokadiów
3:0*
Orlęta Nowodwór
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Leokadiów
Pauza
KS Uniszowice
6:3
GSKS Ułęż
KS Serniki
4:1
Gigant Przytoczno
LKS Kamionka
0:4
Gabaryty Dęblin
Orlęta Nowodwór
1:2
Piekiełko Przykwa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Piekiełko Przykwa
Pauza
Gabaryty Dęblin
1:1
KS Uniszowice
Gigant Przytoczno
0:2
Orlęta Nowodwór
GSKS Ułęż
4:1
KS Serniki
SKS Leokadiów
2:1
LKS Kamionka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Nowodwór
Pauza
Gigant Przytoczno
2:5
GSKS Ułęż
KS Serniki
1:2
Gabaryty Dęblin
KS Uniszowice
3:1
SKS Leokadiów
LKS Kamionka
1:5
Piekiełko Przykwa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
Pauza
SKS Leokadiów
3:2
KS Serniki
Orlęta Nowodwór
1:4
LKS Kamionka
Gabaryty Dęblin
1:2
GSKS Ułęż
Piekiełko Przykwa
2:2
KS Uniszowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamionka
Pauza
KS Serniki
2:3
Piekiełko Przykwa
Gabaryty Dęblin
6:0
Gigant Przytoczno
GSKS Ułęż
0:0
SKS Leokadiów
KS Uniszowice
2:2
Orlęta Nowodwór
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Uniszowice
Pauza
Gigant Przytoczno
0:10
LKS Kamionka
Piekiełko Przykwa
2:5
GSKS Ułęż
SKS Leokadiów
2:0
Gabaryty Dęblin
Orlęta Nowodwór
2:2
KS Serniki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości