Młodzicy dalej strzelają, orlicy coraz pewniejsi

Lider Lubelskiej Ligi Młodzików Starszych nie zawodzi. W zaległym meczu 2 kolejki Orły pokonały na wyjeździe Serokomlę Janowiec 16:0. Mecz miał wyjątkowo jednostronny przebieg. Już po 8 minutach goście prowadzili 4:0. Do przerwy było 7:0. W drugiej połowie Orły jeszcze podkręciły tempa trafiając kolejno 9 bramek.

W niedzielę młodzicy podtrzymali zwycięską passę wygrywając z Zawiszą Garbów 7:1. Mecz rozstrzygnął się w pierwszej połowie, gdy kazimierzanie zdominowali garbowian zasłużenie prowadząc 6:0. W 33 minucie gry licznik Orłów się zatrzymał choć sytuacji nie brakowało. Bardzo ambitnie grający goście długo szukali honorowego trafienia i znaleźli je w ostatniej minucie spotkania. Po pięciu kolejach Orły z kompletem punktów przewodzą ligowej stawce z imponującym bilansem bramkowym 54 do 4.

W piątek natomiast odbył się trzeci z turniejów orlików starszych. Orły rywalizują w grupie trzeciej z Puławiakiem Puławy, Ruchem Ryki i Polesiem Kock. Nasz niedawno zawiązany zespół dopiero stawia pierwsze kroki w oficjalnych rozgrywkach. W dodatku jeżeli chodzi o średnią wieku jesteśmy tutaj najmłodsi. Mimo to Orły starają się nie ustępować rywalom i z meczu na mecz grają coraz lepiej. W tych rozgrywkach nie liczą się ani punkty, ani zwycięstwa (to już zanotowaliśmy w poprzednim turnieju). Co ciekawe w każdym z rozegranych spotkań Orły zdobywały gole. W piątek skutecznością popisali się Eryk Pałac, Amelka Hakobyan i Gabryś Gaweł. Kolejny turniej w najbliższy piątek również  w Bochotnicy.