Orły sparują

Pierwszym sparingpartnerem kazimierskich Orłów był przebywający na obozie przygotowawczym w Puławach IV-ligowy zespół KS Raszyn. Był to także pierwszy mecz pod wodza nowego trenera Mirosława Banaszka. Mecz zakończył sie remisem 2:2...
Jako pierwsi do bramki trafili piłkarze Orłów a konkretnie nowo pozyskany z Wisły Puławy Tomasz Sikora. Jednak w ostatnich minutach pierwszej połowy zawodnicy z Raszyna strzelili dwie bramki, najpierw błąd popełnił bramkarz Orłów i rywale wyrównali a następnie po szybkiej kontrze wyszli na prowadzenie. Tak wiec do przerwy Ks Raszyn prowadził 2:1. W drugiej połowie po składnej akcji zespołu wyrównał Mateusz Marcinkowski i do końca spotkania wynik nie uległ zmianie.

Orły: Guzek, Wielgo, Szczypa, Zjawiony, Skowyra, Grykałowski, Wolszczak, Berliński, Kamola, Kowalik, Sikora, Marcinkowski, Miroński, Kleszczyński