VIII Memoriał Marcina Tusińskiego

VIII Memoriał  Marcina Tusińskiego

W sobotę 21 sierpnia odbył się w Bochotnicy VIII Memoriał Marcina Tusińskiego. Grali młodzicy starsi kategoria wiekowa  U-12, składy 9 osobowe, boisko skrócone mecze po 25 minut). W turnieju uczestniczyły 4 drużyny: Orły Kazimierz, Wisła Puławy, Serokomla Janowiec i Wawel Wąwolnica. Najlepszym zespołem okazała się Wisła Puławy przed gospodarzami.  Mecze toczyły się w przyjaznej atmosferze, a kibice mogli mieli możliwość oglądania ciekawie i ambitnie grających drużyn. Turniej po raz kolejny był wzorowo zorganizowany dzięki zaangażowaniu rodziców i przyjaciół śp. Marcina. Swoją obecnością rywalizację zaszczycili m.in. burmistrz Kazimierza Dolnego Pan Artur Pomianowski i wójt Janowca Pan Jan Gędek. Wyniki: Orły Kazimierz - Wawel Wąwolnica 1:0 (gole Górski i  Banaszek), Wisła Puławy - Serokomla Janowiec 9:0 (Woźniak 3, Marczewski 3, Koza 2, sam.) Wisła - Orły 4:0 (Woźniak, Marczewski, Rzeźnik, Nowak), Serokomla - Wawel 3:0 (Budzoł, Gędek, Gawełko), Wisła - Wawel 5:1 (Marczewski 2, Nowak, Maruszak 2 - Bąk), Orły Serokomla - Piotrcovia 6:1 (Banaszek, Górski, Małecki, Komsta, 2 O. Trześniowski). Ostateczna kolejność:

1 Wisła Puławy              9 pkt  18:1

2 Orły Kazimierz             6       7:5

3 Serokomla Janowiec   3       4:18

4. Wawel Wąwolnica   0        1:10

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Jakub Woźniak z Wisły, najlepszym strzelcem został Oliwier Marczewski z Wisły z 6 golami, a za najlepszego bramkarza uznano Emila Pałaca z Orłów.

Skład Orłów: E. Pałac, F. Mitura, M. Banaszek, J. Małecki O. Trześniowski, K. Sowa, K. Trześniowski, P. Nowaczek, P. Kałdonek, B. Sowa, K. Byszewski, K. Godziszewski, P. Komsta, M. Górecki