Bezlitośni młodzicy. Orlicy zapunktowali.

W meczu drugiej kolejki Lubelskiej Ligi Młodzików Młodszych (Grupa 3) Orły Kazimierz rozbiły w sobotę na wyjeździe KS Górę Puławską aż 18 : 0  !!!  W tym skrajnie jednostronnym meczy obfitym łupem bramkowym podzielili się W. Zachaj - 7 bramek, M. Żur - 4 bramki, M. Zachaj - 5 bramek i D. Miroński - 2 bramki. Królem asyst był P. Bieniek (5). Wynik nie może dziwić gdyż naszym rywalem był zespół grający ze sobą od bardzo krótkiego czasu w dodatku w większości złożony z zawodników z młodszych roczników. O tym jak wyglądała ta rywalizacja oprócz wyniku świadczy również fakt, że gospodarze tylko raz zdołali się przedostać z piłą w okolice pola karnego Orłów. Za tydzień gramy ze znacznie bardziej wymagającym rywalem - Wisłą Puławy.

KS Góra Puławska - Orły Kazimierz 0:18 (0:8) Bramki: W. Zachaj (7), M. Zachaj (5), M. Żur (4), D. Miroński (2)

Skład Orłów:  H. Grzegorczyk- D, Miroński, B. Dzikowski, K. Lasota, P. Bieniek, S. Podraszka, M. Zachaj, W. Zachaj, M. Żur, J. Ścibior

W Dęblinie natomiast odbył się pierwszy w tym sezonie turniej ligowy orlików starszych. Orły zaprezentowały się z dobrej strony zajmując trzecie miejsce. Przy odrobinie szczęścia mogło być lepiej. Na uwagę zasługuje rekordowe pod względem rozmiarów w historii klubu zwycięstwo w tej kategorii wiekowej (nie chcieli być gorsi od starszych kolegów z drużyny młodzików?).

Orły Kazimierz - Orka Kluczkowice 3:0 v.o.

Garbarnia Kurów - Orły Kazimierz 0:0

Orły Kazimierz - Żyrzyniak Żyrzyn 0:0

Orzeł Łaziska - Orły Kazimierz 0:8    Bramki: M. Górski (4), M. Włodek (2), M. Kuś (1), M. Walencik (1)

DSP UKS Orlik Dęblin - Orły Kazimierz 2:0

Skład Orłów: M. Peirs - M. Adamczyk, M. Włodek, J. Żur, M. Walencik, M. Kuś, M. Górski, W. Syta, P. Araucz i M. Czapla

Tabela turnieju:

1. Orlik Dęblin      15    17:1

2. Garbarnia         10    12:3

3. Orły                   8    11:2

4. Żyrzyniak           7     11:3

5. Orzeł Łaziska     3      4:31

6. Orka Kluczkow.   0     0:15

Wieczorem z kolei nasi orlicy mieli okazję zaprezentować się szerszej publiczności wyprowadzając na mecz II ligi drużynę Wisły Puławy. Była to nagroda za udział w finale czerwcowego turnieju O Puchar Prezesa Grupy Azoty. Piłkarze puławskiej Wisły niesieni gromkim dopingiem naszych chłopców zremisowali z Gryfem Wejherowo 1 do 1.

Powiązana galeria: