Coraz bliżej rozstrzygnięć

Już tylko cztery spotkania pozostały do rozegrania naszym Orłom w tym sezonie. Po trzytygodniowej, właściwie przymusowej przerwie znów przyjdzie nam pokazać się przed własną publicznością, a naszym rywalem w niedzielnym meczu będzie zespół Dąbrowiaka Dąbrowa Wronowska.

Dąbrowiacy nie zaliczają się do grona ligowych "potentatów", w rundzie wiosennej, poza darmowymi punktami za mecz z Wolicą, zdołali zwyciężyć Elżbietę, Tęczę i Zaborze oraz zremisować z Wisłą; z poważniejszymi rywalami nie mieli już tyle szczęścia - ulegli Czarnym, Opolaninowi, Poniatowej i Błękitnym, a nawet Wandalinowi. 25 punktów plasuje ich obecnie na dziewiątym miejscu w stawce z bilansem bramek 59:60.

Dotychczasowe mecze Orły - Dąbrowa:

1993/94: 0:0, 2:1 (?, ?)

1994/95: ?, ?

1995/96: 1:2 (?), 1:1 (?)

1996/97: 3:1 (?, ?, ?), 4:2 (?, ?, ?, ?)

2013/14: 8:4 (Wiśniosz 2, Berliński 2, Antoniak 3, Dryk)

Bilans: 9 meczów, co najmniej 4 wygrane Orłów, c.n. 2 remisy, c.n. 1 wygrana Dąbrowy, bramki c.n. 19:11

W XXIV kolejce grają (niedziela, 17):

GLKS Elżbieta - KS Zaborze

Pogoń Trzebiesza - Tęcza II Bełżyce

Jaworzanka Rogów - Wisła Józefów 14 | Karczmiska

Orły Kazimierz - Dąbrowiak Dąbrowa Wron.

Błękitni Kierz - Czarni Puszno Godowskie

LKS Poniatowa Wieś - Opolanin II Opole Lubelskie

Victoria Wolica - LKS Wandalin 0:3, vo.

Tradycyjnie zapraszamy również na mecze młodzieży, walczącej jeszcze o poprawę zajmowanych obecnie miejsc na podium. W sobotę o 11 juniorzy w Bochotnicy podejmą Cisy Nałęczów, zaś o 15:30, na tym samym boisku, młodzicy zagrają z GLKS Michów.