Dobre otwarcie orlików starszych

fot. Tomasz Włodek

Od zajęcia trzeciego miejsca nowy sezon ligowy rozpoczęła nasza grupa młodzieżowa E1, czyli orlicy starsi (w tamtym sezonie grający w wyższej kategorii młodzików młodszych).

Na orliku w Końskowoli, w pierwszym z trzech turniejów pierwszej z dwóch jesiennych rund, prowadzony dziś przez Damiana Mirońskiego zespół walczył z pięcioma innymi drużynami. Do drugiej lokaty zabrakło nam zwycięstwa w ostatnim meczu z Zawiszą (w nim piłka po strzale jednego z naszych wylądowała na poprzeczce i spadła na linię bramkową), ale i tak jako jedyni odebraliśmy punkty triumfatorowi...

Wisła Puławy - Orły Kazimierz 1:1 Bieniek

Orły Kazimierz - Wilki Wilków 3:0 Bieniek (2), Żur

Powiślak Końskowola - Orły Kazimierz 3:1 Miroński w

Ruch Ryki - Orły Kazimierz 0:1 Miroński

Orły Kazimierz - Zawisza Garbów 0:0

1. Zawisza  13  10:1

2. Powiślak   8  8:4

3. Orły          8  6:4

4. Wilki         5  3:4

5. Wisła        5  5:9

6. Ruch        1  0:10

Orły: Kacper Próchniak - Jan Duszyński, Dominik Miroński, Jakub Ścibior - Piotr Bieniek - Bartosz Dzikowski, Michał Żur. Grali ponadto: Szymon Podrażka, Krzysztof Kozak, Mikołaj Włodek

Na niedzielny turniej do Józefowa nasi orlicy młodsi (E2) z powodów organizacyjnych nie pojechali.