Dwa miesiące na zbudowanie formy

fot. pulawy.eu

We środę 20 stycznia piłkarze Orłów Kazimierz wznowią zajęcia po zimowej przerwie i rozpoczną przygotowania do rundy rewanżowej w rozgrywkach klasy A. Trenować nadal będą pod okiem grającego trenera Damiana Mirońskiego, który pod koniec minionego roku porozumiał się z władzami klubu co do prowadzenia zespołu w dalszej części sezonu 2020/21.

Treningi odbywać się będą na obiekcie KEN w Puławach przy ul. Kaniowczyków 9 we środy i piątki o godzinie 19:00. W niedziele z kolei niebiesko-żółci sprawdzać będą osiągnięte postępy w meczach kontrolnych, których trener Miroński do wznowienia ligi uzgodnił osiem. W harmonogramie tym może oczywiście z różnych przyczyn dochodzić do pewnych korekt.

Plan sparingów Orłów (gry na boisku KEN w Puławach o godzinie 11:00):

24 stycznia – Wilki Wilków (klasa A, grupa II)

31 stycznia – Sygnał Chodel (klasa A, grupa I)

7 lutego – Ruch Popkowice (klasa A, grupa I)

14 lutego – Wisła Józefów (klasa A, grupa I)

21 lutego – SKS Leokadiów (klasa B, grupa II)

27/28 lutego – rywal i miejsce do ustalenia

7 marca – Powiślak II Końskowola (klasa B, grupa II)

14 marca – Perła Borzechów (klasa A, grupa I)

Mecze XVI, a więc pierwszej wiosennej kolejki w lubelskich klasach A zaplanowano na 20/21 marca. Orły podejmą wówczas janowiecką Serokomlę. Ostatnia seria gier – 20 czerwca.