Gościnnie w gościach

Obie drużyny na pamiątkowej fotce, Orły w nowych dresach i czapkach (fot. Marcin Lewtak)

Wczoraj na boisku w Bochotnicy drużyna Orłów rozegrała trzecie jesienne spotkanie sparingowe, tym razem z zespołem Leokadiowa, ulegając rywalom 1:5.

Personalnie dość dziwny był to pojedynek, w barwach ekipy gości wystąpili zawodnicy ze Zwolenia, a osłabione kadrowo Orły musiały zostać gościnnie wzmocnione napastnikiem rywala, Dominikiem Araźnym; zdobył on zresztą nawet bramkę. Swój pierwszy od sześciu lat mecz rozegrał opiekun gospodarzy Marcin Lewtak, w ocenie obserwatorów całkiem dobrze radzący sobie na prawej obronie, mimo pojedynczego, skutkującego utratą bramki błędu. Poprzednio dla Orłów zagrał w... 2002.

Orły Kazimierz – SKS Leokadiów 1:5 (0:2)

Araźny – ?, ?, ?, ?, ?

Orły: Lis (41 Szymczyk) – Lewtak, Miturski, Nogas, Błaziak – Hinz – Borowski, Nachowicz, Miroński, Zawiślak – Araźny.

Grano 2x40 minut.

Ostatnie w tym roku spotkanie kontrolne niebiesko-żółci rozegrają w środę o godzinie 18:30 na bocznym boisku MOSiR w Puławach, a ich rywalem będą juniorzy starsi miejscowej Wisły.