Juniorzy wygrali, młodzicy powalczyli, a orlicy udanie zadebiutowali

fot. Mecz juniorów z Zawiszą.

Pracowity weekend mają za sobą młodzieżowe drużyny kazimierskich Orłów. Na murawie (parkiecie) zaprezentowały się aż trzykrotnie.

W piątek w nowej i świeżo oddanej do użytku hali sportowej w Puławach odbyła się IV Edycja Turnieju drużyn młodzieżowych rozgrywana w ramach programu Akademii Sportu Grupy Azoty Puławy. Wśród uczestników nie zabrakło również drużyny naszego klubu. Choć nie wynik był tu najważniejszy (gra nie toczyła się o konkretne miejsca) lecz dobra zabawa, to najmłodsze Orzełki zaprezentowały się znakomicie wygrywając wszystkie mecze w swojej grupie. W nagrodę poza okazałymi medalami otrzymały mnóstwo upominków od organizatora oraz oczywiście niezapomniane wrażenia. Dodatkowo Mikołaj Miturski został najskuteczniejszym strzelcem turnieju - gratulujemy.

W sobotnie przedpołudnie o ligowe punkty w Bochotnicy grali juniorzy młodsi. Rywal nie byle jaki bo drugi w tabeli Zawisza Garbów. Pomimo przetrzebionego składu Orły zagrały bardzo dobre zawody wygrywając pewnie 5:3. Cały zespół dał z siebie wszystko w tym meczu, a jakiekolwiek zarzuty  mogą dotyczyć jedynie słabej skuteczności. Był to ostatni mecz rundy jesiennej.

Jako  ostatni na boisko wybiegli młodzicy. W wyjazdowym spotkaniu z renomowanym Sygnałem Lublin chłopcy musieli sobie radzić  z wymagającym przeciwnikiem bez kluczowych zawodników. Pomimo osłabienia nasz zespół podjął wyzwanie i zagrał niezwykle ambitnie. Nie udało się niestety utrzymać prowadzenia i przy dodatkowym braku szczęścia  pod bramką gospodarzy przegraliśmy ostatecznie 1:3. Za tydzień kolejny wyjazdowy mecz w odległym Biłgoraju z BKS-em.