Kolejna dwucyfrówka

Znakomicie pod koniec rundy jesiennej spisują się zawodnicy kazimierskich Orłów. Dzisiaj w drugim meczu z rzędu rozgromili rywali i za tydzień w Górze Puławskiej walczyć bedą o miejsce na podium tabeli.

Przed spotkaniem minutą ciszy uczczono pamieć zmarłego wtym tygodniu, byłego bramkarza naszego zespołu, Tadeusza Mokijewskiego. Miał zaledwie 33 lata...

Orły najwyraźniej podbudowane wysoką wygraną z Bobrami, dzisiejszy mecz rozpoczęły dość sennie, od czasu do czasu tylko nacierając na bramkę gości. Kraczewiczanie niczego szczególnego nie prezentowali; w odróżnieniu od Karczmiszczan, lepiej jednak ustawiając się w defensywie. Pierwsze trafienie dla gospodarzy zaliczył w 25 minucie Mateusz Marcinkowski. Jedenaście minut później pięknym strałem z rzutu wolnego, po faulu na Maćku Pięcie, popisał się Dawid Matyjaszek. Drugą połówkę rozpoczęliśmy znakomicie - od dwóch goli Arka Tomaszewskiego. Poraj zaczął popełniać coraz więcej niewymuszonych błędów, przy jednym ze strzałów Orłów nie popisał się też ich bramkarz, stąd zdobywanie kolejnych bramek nie przynosiło Kazimierzanom większych problemów. Na trzy minuty przed końcem spotkania dziesiątego gola zdobył Łukasz Skowyra i tym samym mogliśmy dopisać do tabeli najwyższych zwycięstw w historii kolejny rezultat.

Za tydzień w Górze Puławskiej spotkanie, które zadecyduje o tym, kto do rundy rewanżowej będzie przystępował z trzeciego (lub być może z drugiego) miejsca - miejscowy KS, czy nasze Orły. Zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia naszej drużyny. Początek zawodów w niedzielę o godzinie 13.

Orły Kazimierz - Poraj Kraczewice 10-0 (2-0)

Bramki: Marcinkowski 25, 62, 78, 80; D. Matyjaszek 36; Tomaszewski 46, 50, 74; Pięta 82; Skowyra 87.

Orły: W. Pięta - G. Grykałowski (38 Skowyra), Kusyk, Szczypa - M. Pięta (82 Partyka), Cywka, Wolszczak (46 Ciucias), Ziomka (73 Bielawski), D. Matyjaszek - Tomaszewski, Marcinkowski.

Widzów: 70.