Mecz z Wodniakiem odwołany

Spotkanie XIII kolejki grupy II lubelskiej klasy A pomiędzy Orłami Kazimierz a Wodniakiem Piotrawin-Łaziska, zaplanowane na sobotę 31 października o godzinie 14:00 zostało odwołane z powodu stwierdzenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u jednego z zawodników drużyny gości. Dodatkowo dwóch kolejnych graczy Wodniaka narzeka na objawy związane z obecnością koronawirusa.

Spotkanie przeniesiono na 14 listopada na godzinę 13:45.

W XIII kolejce grają (sobota):

Drzewce – Amator 14

Skrobów – Serokomla 14

Hetman – Gabaryty 15 w Puławach

Kadet – Wilki 14

Orły – Wodniak przełożony na 14 listopada

Góra Puławska – Żyrzyniak 14

Michów – Draco 12

Wawel – Bogucin 12:45 w Puławach, boisko MOSiR

Tym samym jedynym spotkaniem rozegranym jutro przez nasz klub będzie to w lidze młodzików. Drużyna Marcina Lewtaka w ostatnim tegorocznym meczu o godzinie 11:00 podejmie na swoim boisku Mazowsze Stężyca. Goście zajmują w tabeli czwarte miejsce ze stratą trzech punktów do Orłów, zatem do obronienia podium potrzeba nam co najmniej remisu.