Nasi turniejowo

fot. Teresa Orłowska

Udziałem w dwóch towarzyskich turniejach zakończył się sezon 2014-15 w KKS Orły. Na Orliku w Końskowoli 21 czerwca rywalizowali nasi in spe młodzicy, a 27 dnia tego miesiąca dorośli już zawodnicy walczyli w Turnieju Służb Mundurowych w Stężycy.

Nasza młodzież nie miała łatwo, mając naprzeciwko sobie w większości starszych od siebie graczy, ale od kogoś trzeba się uczyć... W Turnieju o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Końskowoli wzięło udział pięć zespołów, a ostatecznym triumfatorem okazali się Czarni Dęblin, którzy wyprzedzili gospodarzy, Zawiszę Garbów, Orły i Lubliniankę. Zespół Damiana Mirońskiego zanotował kolejno następujące wyniki: 0:6 z Powiślakiem, 0:10 z Czarnymi, 1:0 z Lublinianką i 1:12 z Zawiszą.

Turniej w Stężycy zorganizowali komendanci powiatowi policji w Rykach i w Puławach. Do sportowej zabawy zaproszono dziesięć zespołów - reprezentacje komend policyjnych z Opola Lubelskiego, Białej Podlaskiej, Ryk, Puław, Lubartowa, Świdnika, Łęcznej, Lublina, reprezentację Komendy Stołecznej Państwowej Straży Pożarnej i reprezentację klubu Orły Kazimierz. Zawody wygrali opolanie, obok których na podium znalazła się Biała Podlaska i... Orły.

Źródło: BS w Końskowoli / własne / KWP w Lublinie