Odszedł Marek Lis

fot. PZW w Lublinie

W minioną środę, 24 czerwca, po długiej chorobie w wieku 63 lat zmarł Władysław Marek Lis. Urodzony 24 maja 1952 wieloletni działacz KKS Orły w latach 2006-2011 pełnił funkcję skarbnika zarządu, od 2008 do 2011 również wiceprezesa klubu. Przez kilka sezonów, do 2007 zajmował stanowisko kierownika drużyny seniorów.  27 września 2008 został odznaczony Honorową Złotą Odznaką LZPN. Inną wielką jego pasją było wędkarstwo - od 1978 pozostawał w zarządzie Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Kazimierzu Dolnym, przez większość tego czasu jako prezes zarządu. Piastował też funkcje we władzach Okręgu PZW w Lublinie. Nabożeństwo pogrzebowe rozpocznie się 29 czerwca o godzinie 12 w kazimierskim kościele farnym. Zmarły spocznie na cmentarzu przy ul. Piaskowej w Puławach. Rodzinie Pana Marka składamy szczere kondolencje...