(Nie)oczekiwana zamiana miejsc

Do tej pory zwykle to sobota była przeznaczona na mecze naszych grup młodzieżowych, z kolei w niedzielę do gry przystępowali seniorzy. Na koniec majówkowego weekendu będzie jednak odwrotnie - już jutro w Karczmiskach mecz "flagowej" drużyny naszego klubu, a dzień później do boju ruszą najmłodsi.

Jaworzanka w bieżącym sezonie, podobnie zresztą jak w poprzednim, pełni rolę dostarczyciela punktów. Jedyną zdobyczą, prócz "dwumeczu" z Wolicą (jesienią 5:0, w rewanżu walkower), mogli pochwalić się po pokonaniu rezerw bełżyckiej Tęczy - 6:3. Wiosną tylko z Wandalinem na swoim boisku rogowianie podjęli walkę (ostatecznie 2:3), pozostałespotkania- z Opolaninem, Poniatową i Błękitnymi - uwidoczniły różnicę, jaka dzieli ten zespół od większości ekip w B-klasie. Przy dziewięciu uzbieranych punktach i bilansem goli 26 do 75 plasuje się on na przedostatnim miejscu w tabeli, tylko przed wycofaną Victorią.

Dotychczasowe mecze Orły - Jaworzanka:

2013/14: 5:1 (M. Berliński 2, D. Miroński 2, Antoniak)

Bilans: 1 mecz, 1 wygrana Orłów, bramki 5:1

W XIX kolejce grają (niedziela, 11):

Czarni Puszno Godowskie - GLKS Elżbieta

Dąbrowiak Dąbrowa Wron. - Opolanin II Opole Lubelskie

Wisła Józefów - LKS Wandalin

Tęcza II Bełżyce - Victoria Wolica

KS Zaborze - LKS Poniatowa Wieś

Pogoń Trzebiesza - Błękitni Kierz

Jaworzanka Rogów - Orły Kazimierz sobota, 17

w Karczmiskach

Na nasze obiekty zapraszamy w niedzielę: o 11 ze Stalą Poniatowa zagrają juniorzy (mecz sąsiadów w tabeli), a o 15 młodzicy z będącymi obecnie w świetnej formie Czarnymi Dęblin.