O trzy punkty w Wilkowie

Długo kazali czekać swoim kibicom piłkarze Orłów na premierowe zwycięstwo w sezonie 2011/12. Do końca rundy rozegrają oni jeszcze trzy mecze, w których śmiało mogą pokusić się o zdobycie kolejnych punktów. Zanim jednak zmierzą się z sąsiadami z ligowej tabeli - Bobrami i Porajem - w niedzielę pojadą do Wilkowa.

Piłkarze z Wilkowa w tym sezonie nie zachwycają. Drużyna, która w poprzednich rozgrywkach należała do czołówki ligi i potrafiła wygrać z prawie każdym, przestała "kąsać". Wilki zdołały pokonać jedynie Draco (2:0), Bobry i Poraj (po 3:0) oraz dopisali sobie trzy punkty po oddaniu meczu walkowerem przez rezerwy Stali Poniatowa. Podzielili się też punktami z zespołami z Drzewc i Kurowa. Nie znaleźli już jednak recepty na drużyny plasujące się wyżej w tabeli - ulegli 1:3 Powiślakowi, a w trzech ostatnich meczach przegrywali kolejno z Mazowszem (1:4),Vikingiem (0:2) i Żyrzyniakiem (2:4). Dla gospodarzy mecz z Orłami będzie zatem dobrą okazją do przełamania niekorzystnej passy, ale czy ją wykorzystają?

W minionym sezonie na bocznej płycie boiska w Bochotnicy po ciężkim boju Orły wygrały 4:3, w rewanżu,w Wilkowie (gdzie kazimierzanie po wiosennych roztopach rozegrali onegdaj kilka meczów w roli gospodarza), padł remis 1:1. W sezonie 1995/1996 było zaś 5:4 i 1:3. Rozjemcą piątego spotkania między tymi klubami będzie sędzia Plewik.

XI kolejka:

KS Góra Puławska-Powiślak Końskowola niedziela, 14