Orlicy najlepsi w Piaskach

Niezwykle udany występ zanotowali dziś orlicy starsi naszego klubu, wygrywając pierwszy turniej z drugiego jesiennego cyklu. Na zawadach w Piaskach stawiło się pięciu zwycięzców grup z pierwszego cyklu plus najlepszy zespół z drugiego miejsca. W tym solidnym gronie osłabione personalnie Orły poradziły sobie bardzo dobrze. W pierwszej potyczce kazimierzanie pewnie choć skromnie pokonali gospodarzy tj. Piaskovię. Mądra i zespołowa gra pozwoliła na stworzenie kilku okazji bramkowych, z których jedna zakończyła się golem M. Górskiego. Drugi mecz z Lublinianką to jeszcze większa przewaga naszych, lecz piłka jak zaczarowana nie wpadła do bramki rywala. Lublinianie z kolei nie zagrozili nam zbyt poważnie. Wysyp z bramkami miał za to miejsce w wygranym meczu z KS Nasutów. Trzy razy trafił Mateusz, a raz M. Banaszek. Z Turem Milejów było podobnie jak z Lublinianką, czyli pomimo dominacji Orłów padł bezbramkowy remis. W ostatnim meczu ze Stokiem Zakrzówek znowu zbyt skromnie ale zwycięsko 1:0 po golu Michała. Postawa naszych graczy musi cieszyć. Wygrana bez straconej bramki również jest przyjemną i pierwszą taką okolicznością tej drużyny. Za tydzień kolejny turniej w Milejowie - sobota godzina 10.00.

Skład Orłów: E. Pałac - F. Mitura, M. Banaszek, P. Nowaczek, M. Górski, A. Zagozdon, S. Rozwód, M. Piekoś, B. Niedźwiadek, M. Żurawski

Wyniki turnieju: Tur Milejów - Lublinianka II 0:0, Stok Zakrzówek - KS Nasutów 2:1, Piaskovia Piaski - Orły Kazimierz 0:1 (M. Górski), Tur Milejów - Stok Zakrzówek 0:0, KS Nasutów- Piaskovia Piaski 0:2, Lublinianka II - Orły Kazimierz 0:0, Piaskovia Piaski - Tur Milejów 1:1, Stok Zakrzówek - Lublinianka II 0:1, Orły Kazimierz - KS Nasutów 4:0 (M. górski 3, M.Banaszek), Stok Zakrzówek - Piaskovia Piaski 0:2, Tur Milejów - Orły Kazimierz 0:0, Lublinianka II - KS Nasutów 1:0, Orły Kazimierz - Stok Zakrzówek 1:0 (M. Banaszek), Piaskovia Piaski - Lublinianka II 0:0, KS Nasutów - Tur Milejów 0:1

Tabela turnieju i cyklu:

1 Orły Kazimierz   11    6:0