Orły podwójnie na podium

W dniu wczorajszym na bocznym boisku Orłów w Bochotnicy rozegrano towarzyski turniej, w którym prócz dwóch zespołów "żółto-niebieskich" zagrali oldboje (Stacja Narciarska) i TKKF Chemik. Na zawody nie stawiła się jedna z zapowiadanych wcześniej drużyn. Grano systemem każdy z każdym, dwa razy po piętnaście minut.

Końcowa kolejność:

1. Orły I

2. Chemik

3. Orły II

4. Oldboje

Kapitanowie drużyn po zakończeniu sportowej rywalizacji otrzymali od organizatorów napoje orzeźwiające marki "POL GOL". Animatorzy zadbali również o aprowizację na pomeczowym grillu.

Orły I: Mateusz Karaś - Dariusz Dusiński, Sebastian Strojek, Andrzej Rutkowski, Adam Kruk, Dominik Fiuk, Damian Wiśniosz, Krzysztof Lipnicki, Łukasz Sikora

Orły II: Michał Błaziak (tak, tak!) - Dawid Paczka, Kamil Nastaj, Łukasz Mączka, Sebastian Świątek, Piotr Starczynowski, Tomasz Zawiślak, Michał Berliński, Krzysztof Lipnicki

Oldboje: m.in. Ryszard Lubicki, Hubert Zaborek, Marcin Miturski

Chemik: m.in. Piotr Guzek