Orły wróciły do gry

Drużyna Orłów w ostatnich tygodniach brała udział w rozgrywkach puławskiej ligi halowej, zajmując siódme miejsce w drugiej lidze (na dziesięć ekip). Tu gościnnie wsparł ją Arkadiusz Szczypa (fot. mosir.pulawy.pl)

Zawodnicy Orłów – zarówno seniorzy, jak i ci młodsi – wrócili już do treningów i przygotowują się do rundy rewanżowej w lubelskich ligach piłkarskich. Pierwszy zespół tegoroczne granie rozpoczął dwa tygodnie temu od zupełnie nieudanego występu przeciw Wicherowi Kobyłka (wicelider A-klasy gr. Warszawa I). Wczoraj, w grze kontrolnej z rezerwami Powiślaka Końskowola (czwarty zespół B-klasy gr. Lublin II) było już znacznie lepiej.

Sparing rozegrano wieczorem na bocznym boisku MOSiR w Puławach. W naszym zespole wystąpiło dwóch testowanych zawodników: jeden doskonale znany naszym kibicom i jedna zupełnie nowa twarz.

Orły Kazimierz – Powiślak II Końskowola 4:0 (1:0)

Miroński 26, 46, Pyra 58, Hemperek 63

Orły: Karaś – Berliński, Maciejczyk, zawodnik testowany I (46 Miturski), J. Maciąg – Hinz – Hemperek, Zawiślak, Błaziak – Miroński (55 Pyra), zawodnik testowany II.