Ostatni wyjazd

Czarni Puszno to od lat solidna firma, nieschodzącą poniżej przyzwoitego poziomu. Po nieco słabszym poprzednim sezonie, pusznianie powrócili na swoje, zdaje się ulubione, piąte miejsce w tabeli (od 2006 tylko dwa razy kończyli rozgrywki na innej pozycji). Na wyjazdach Czarni radzą sobie w kratkę, u siebie zaś przegrali tylko raz...

Porażka ta, odniesiona przed dwoma tygodniami, była dla pusznian podwójnie dotkliwa - nie tylko rozmiarowo (0:4), ale dodatkowo przekreśliła właściwie szanse na awans na trzecią pozycję. Jesienią, jakojedyni w lidze, zdołali odprawić z niczym "Bandę świrów" z Opola (2:1);punkty stracili za to z Zaborzem (0:0) i Pogonią (2:2, już w 2014). Pierwsze spotkanie Orłów i Czarnych nie było dla tych pierwszych szczególnie łatwe, mimo przekonującego rezultatu. Jak będzie tym razem?

Dotychczasowe mecze Orły - Czarni:

2013/14: 5:1 (Miroński, Dryk 2, Berliński 2)

Bilans: 1 mecz, 1 wygrana Orłów, bramki 5:1

W XXV kolejce grają:

Victoria Wolica - GLKS Elżbieta 0:3, vo.

LKS Wandalin - LKS Poniatowa Wieś niedziela, 11

Opolanin II Opole Lubelskie - Błękitni Kierz sobota, 11

Czarni Puszno Godowskie - Orły Kazimierz niedziela, 17

Dąbrowiak Dąbrowa Wron. - Jaworzanka Rogów niedziela, 17

Wisła Józefów - Pogoń Trzebiesza niedziela, 17

Tęcza II Bełżyce - KS Zaborze odwołany

Swoje przedostatnie spotkanie w tym sezonie rozegrają w sobotę w Bochotnicy młodzicy (gospodarzem Cisy Nałęczów, godzina 11). Mecz juniorów Tęcza - Orły przeniesiony na inny termin. W niedzielę od 11 drugie podejście do V Turnieju Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Świętego Floriana.