Próba generalna na remis

Obrazek z lipcowego pojedynku Orłów z Powiślakiem II (2:3), z gospodarzy od lewej Marcin Miturski, Michał Berliński i Dawid Guz oraz sędziujący trener Marcin Lewtak (fot. Patryk Suszek)

Od meczu z Leokadiowem Orły rozpoczęły międzysezonowe przygotowania i kolejnym meczem z Leokadiowem je zakończyły. W rozegranym w piątek na naszym boisku spotkaniu kazimierscy piłkarze zremisowali z występującym klasę niżej rywalem 2:2.

Gospodarze jako pierwsi musieli odrabiać straty, lecz po bramkach Damiana Mirońskiego i Jakuba Boneckiego wyszli na prowadzenie. Stracili je po rzucie karnym podyktowanym za zagranie ręką w polu karnym. Jeden z zawodników, który przed pucharowym meczem w Garbowie odmówił wyjścia na boisko pogodził się już z trenerem i drużyną, dzięki czemu powrócił do gry.

Orły Kazimierz – SKS Leokadiów 2:2

Miroński, Bonecki – Jężak (2, z czego 1 k)

Orły: Lis – Maciąg, Miturski, Berliński, Lasota – Hinz – Zawiślak, Hemperek, Miroński, Błaziak – Bonecki. Grali ponadto: Zyska, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II.