Sulima jak w szwajcarskim zegarku

Nie zwalniają tempa kazimierscy trampkarze, którzy w czwartym kolejnym meczu trwającego sezonu odnieśli czwarte już zwycięstwo. W sobotę trzy punkty wywieźli z Końskowoli, gdzie pokonali miejscowego Powiślaka 4:1. Dzień później młodzicy ulegli Puławiakowi 2:7.

Na listę strzelców wpisali się Bartłomiej Mucha, Krzysztof Giza i dwukrotnie Patryk Sulima. Na tego ostatniego można stawiać w ciemno - co mecz, to dwa gole. W tabeli grupy I Lubelskiej Ligi Trampkarzy Starszych KKS plasuje się obecnie na 3. pozycji, jedynie bramkami uznając wyższość także niepokonanych Michowa i Ruchu Ryki.

Powiślak Końskowola - Orły Kazimierz 1:4

Gole dla gości: Mucha, Giza, Sulima dwie.

Trudno było przypisywać większe szanse młodzikom, którym przyszło zmierzyć się na obcym terenie z Puławiakiem. Gospodarze pewnie zwyciężyli 7:2, a do ich siatki trafił dwukrotnie nie kto inny, jak Michał Pawłowski.

Puławiak Puławy - Orły Kazimierz 7:2 (3:1)

Gole dla gości: Pawłowski dwie.