Tańczący z Wilkami

Kolejna wygrana na koncie Orłów Kazimierz. Tym razem podopieczni Janusza Kleszczyńskiego ograli w Szczekarkowie niebezpieczną drużynę Wilków z Wilkowa. Łatwo nie było, ale nasz bilans wzbogaca się o kolejny skalp – wszak w ostatnich 11 spotkaniach wygraliśmy aż 9 razy.

Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w pierwszej połowie z podania Damiana Mirońskiego Michał Berliński. Trafienie to dało mu również – przynajmniej na kilka godzin – pozycję współlidera ligowej klasyfikacji strzelców. Asystujący mu Dymek sam miał dziś dwie okazje do podwyższenia wyniku, w tym jedną z gatunku tych stuprocentowych. Z naszej strony bliski gola był też uderzający głową Bartłomiej Hemperek. Gospodarze oczywiście również mieli sytuacje – najbliżej powodzenia był chyba Norbert Kołodziejczyk, po którego strzale piłka obiła oba słupki... Nasi stoperzy wykonywali jednak bezbłędnie swoją robotę, a w utrzymaniu korzystnego wyniku pomogli wprowadzeni w końcówce, wracający wreszcie do drużyny po absencjach z różnych powodów, Tomasz Zawiślak i Krzysztof Lipnicki.

Wilki Wilków - Orły Kazimierz 0:1 (0:1)

Berliński 32

Orły: Karaś (k) - Dusiński, Miturski, Kusyk, Błaziak - Hemperek (75 Zawiślak), Bociański, Matyjaszek, Pyśniak (87 Starczynowski) - Berliński (86 Lipnicki), Miroński

Żółte kartki: Kołodziejczyk - Hemperek