Trampkarze wysoko pokonali Powiślaka.

W zaległym meczu 4 kolejki trampkarze starsi Orłów zwyciężyli dziś rówieśników z Powiślaka Końskowola 6:1. Mecz nie mógł się odbyć w poprzednim terminie z powodu zalanego boiska ... dziś również nie obyło się bez lania ale piłkarskiego. Orły rozpoczęły strzelanie dość szybko bo już w pierwszej minucie Wojciech Zachaj wykorzystał  podanie od swojego brata Mikołaja i strzałem z 16 metrów pokonał bramkarza gości. Nie minęło 100 sekund i ponownie Wojtek w roli egzekutora, a prostopadłą piłkę zagrywał mu Krzysztof Kozak. Dobrze usposobiony do gry tego dnia nasz kapitan mógł, a w zasadzie powinien podwyższyć prowadzenie w 11 i 18 minucie, gdy znalazł się w sytuacjach sam na sam. Niestety najpierw po wymanewrowaniu obrony rywali trafił w słupek, a później w bramkarza. W 23 minucie już był bezbłędny i ustrzelił hat-tricka po rajdzie przez pół boiska, po uprzednim podaniu od Mikołaja Zachaja. W 32 minucie Powiślak zdobył gola po tylko z pozoru niegroźnym uderzeniu z rzutu wolnego. Był to jedyny celny strzał przyjezdnych w pierwszej połowie. Tuż przed zejściem do szatni Orły za sprawą chytrego uderzenia z dystansu Krzysztofa Kozaka podwyższają prowadzenie na 4:1. Drugą połowę końskowolanie rozpoczęli od odważniejszej gry i wymiany bramkarza, próbując w ten sposób zmienić niekorzystny dla siebie rezultat. Orły jednak dalej grały swoje i w 51 minucie  było już po meczu. Krystiana Frągą  dokładnym dograniem z głębi pola obsłużył Mikołaj Włodek. W 59 minucie w roli podającego był znowu Mikołaj, a wynik spotkania ustalił Wojtek. W 65 minucie piłka jeszcze raz zatrzepotała w bramce Powiślaka, niestety strzelający Kajetan Dreshaj był na pozycji spalonej. Goście mogli zniwelować straty w 78 minucie, ale fantastycznym refleksem popisał się Szymon Podrażka. W ostatniej minucie spotkania Wojtek ponownie stanął w oko w oko z goalkeeperem gości,  ale przegrał ten pojedynek. Ostatecznie 6:1 dla Orłów, które swą gra zasłużyły na pochwały. Kolejne z zaległych spotkań z Błękitem Cyców ma się odbyć w sobotę 7 listopada o godz. 11.00 w Bochotnicy.

Orły Kazimierz - Powiślak Końskowola 6:1 (4:1) Bramki: W. Zachaj 1', 3', 23', 59', K. Kozak, 38', K. Frąg 51' - M. Żur 38' - wolny

Skład Orłów: S. Podrażka - D. Miroński, K. Lasota, K. Kowalczyk, B. Dzikowski, M. Zachaj, P. Bieniek, K. Dreshaj, K. Frąg, K. Kozak, W. Zachaj - M. Suszek, M. Włodek