Trampkarze wyśrubowali rekord młodzików!

W niedzielę trampkarze Orłów pobili rekord klubu w wysokości zwycięstwa w ligowym meczu pokonując GKS Niedźwiadę 23 do 0. Jest to o dwa trafienia lepszy wynik niż poprzedni (świeżutki) rekord ustanowiony przez młodzików 2 września b.r. z Gabarytami Dęblin. Spotkanie całkowicie zdominowali gospodarze, a mieli o tyle prostsze zadanie, że goście przystąpili do meczu w dziesięcioosobowym składzie. Pierwszą bramkę zdobył w 3 minucie  Krystian Frąg i było to debiutanckie trafienie jeżeli chodzi o oficjalne mecze zawodnika pozyskanego w letniej przerwie z Wisły Puławy. Kolejne ciosy Orły zadawały z różną systematycznością, co ciekawe niewykorzystanych  sytuacji było znacznie więcej niż wykorzystanych. Obfitym łupem bramkowym podzielili się Wojtek Zachaj (6 trafień), Krzysztof Kozak (4 ), Krystian Frąg (3), Piotr Bieniek (2), Kacper Lasota (2), Mikołaj Zachaj (2), Kajetan Dreshaj (1 również pierwsze w karierze dla Orłów), Mikołaj Włodek (1), Bartosz Dzikowski (1), Dominik Miroński (1). O miano najładniejszej bramki konkurować mogły trzy strzały z dystansu: Kacpra Lasoty z 6 minuty, Mikołaja Zachaja z 51 minuty i Krzysztofa Kozaka z 56 minuty. Za tydzień podopiecznych trenera Dobosza czeka prawdziwy egzamin formy i pojedynek z liderem Vrotkovią w Lublinie. Niedziela godzina 15.00.

Orły Kazimierz - GKS Niedźwiada 23:0 (8:0) Bramki: K. Frąg 3', 6', 77', K. Lasota 6', 80', W. Zachaj 15', 19', 47', 54', 55', 76', K. Dreshaj 30', M. Zachaj 35', 51', M. Włodek 38', K. Kozak 45', 56', 57', 62', P. Bieniek 63', 70', B. Dzikowski 72', D. Miroński 78'

Skład Orłów: S. Podrażka, D. Miroński, K. Lasota, K. Kowalczyk, B. Dzikowski, M. Zachaj, M. Suszek, P. Bieniek, M. Włodek, K. Frąg, K. Kozak, W. Zachaj, M. Suszek, K. Dreshaj