Turniej o Puchar Wspólnoty Puławskiej

fot. Powiślak Końskowola

Mecz Orłów w Górze Puławskiej miał być ostatnim piłkarskim akcentem tegorocznej jesieni w naszym klubie. Jednak już w najbliższą sobotę na murawie boiska Powiślaka Końskowola dziesięć drużyn z powiatu puławskiego weźmie udział w turniej pod patronatem gazety Wspólnota Puławska.

Rozgrywki organizowane są na wzór rozgrywanego przez lata - jeszcze nie tak dawno - Pucharu Starosty, jednak w zdecydowanie innym, ekspresowym tempie. Zaproszone ekipy (Wisła II Puławy, Hetman Gołąb, Orły Kazimierz, Serokomla Janowiec, KS Drzewce, Garbarnia Kurów, Cisy Nałęczów, Wawel Wąwolnica, SKS Leokadiów oraz gospodarze) zostaną rozdzielone do dwóch grup, w których walka toczyć się będzie systemem "każdy z każdym". Dwie najlepsze drużyny uzyskają prawo gry w półfinale. Początek zawodów przewidziano na godzinę 9:00.