Wiking łupi bez litości

Po przeraźliwie słabym meczu w Wilkowie seniorska drużyna Orłów podejmie w sobotę Wikinga Leśniczówka. Rywal to bardzo trudny i znów o jakiekolwiek punkty będzie niezwykle trudno.

Poniatowianie potknęli się dotychczas raz - w I serii gier przegrywając z rezerwami Wisły 0:1 po bramce samobójczej. Potem nadeszła seria trzech kolejnych zwycięstw, a na rozkładzie "Wikingów" znalazły się Wilki (2:0), Amator (5:2) i Garbarnia (5:0). Jedynym poważniejszym ubytkiem podczas letniego okienka było odejście do Stali Poniatowa Daniela Piłata. Dziurę po ważnym ogniwie udało się jednak sprawnie załatać, co szczególniej widać po wynikach.

Zeszłosezonowe pojedynki Orły - Wiking były zacięte, ale to ci drudzy dwukrotnie cieszyli się z kompletu punktów - jesienią w Bochotnicy wygrali 2:0, wiosną w Poniatowej aż 5:1 (dla naszych trafił Piotr Starczynowski).

Godzinę po spotkaniu pierwszej drużyny na boisko wybiegną trampkarze starsi, którzy zmierzą się z Puławiakiem. Po dwóch wygranych naszej młodzieży apetyty rosną, więc to gospodarze będą faworytem meczu z drużyną, która dotychczas dwukrotnie poległa (4:8 z Czarnymi i 1:2 z Powiślakiem). Dzień później młodzicy młodsi zagrają z GLKS-em Michów.

V kolejka:

Garbarnia Kurów-Amator Rososz-Leopoldów niedziela, 16