Z boisk młodzieżowych

Podobnie jak przed tygodniem kazimierska młodzież pokazała dwa oblicza - trampkarze wygrali, młodzicy przegrali. Ci pierwsi pewnie triumfowali w Wierzchowiskach, ci drudzy nie nawiązali walki z Sygnałem w Lublinie.

Drużyna Damiana Mirońskiego odniosła już drugą wygraną w sezonie ligowym. W Wierzchowiskach jeszcze do przerwy utrzymywał się remis, po zmianie stron skuteczniejsi byli goście i to oni wywieźli trzy punkty. W kolejnym meczu Orzełki podejmą w Bochotnicy Puławiaka.

LKS Wierzchowiska - Orły Kazimierz 1:3 (0:0 lub 1:1)

Gole: Nastulak - Patryk Sulima dwie, Marcin Gazda.

----------------------------------------------------------------------

Poza zasięgiem dla kazimierskich młodzików pozostała drużyna Sygnału. "Wojskowi" zwyciężyli 9:0. Widoczna w szeregach gości była absencja Michała Pawłowskiego. Do drużyny na niedzielny mecz z Michowem mają dołączyć dwaj nowi zawodnicy, których zadaniem jest wzmocnić zespół. Wcześniej, bo już w środę, także w Bochotnicy podopieczni Grzegorza Starczynowskiego podejmą Budowlanych Lublin.

KKS Sygnał Lublin - Orły Kazimierz 9:0