Z nożem na gardle

Mecz o sześć punktów - tak można zapowiedzieć niedzielny mecz Orłów z Garbarnią Kurów. Chcąć myśleć o zajęciu na finiszu rozgrywek innego miejsca w tabeli niż ostatnie, musimy to spotkanie BEZWZGLĘDNIE wygrać. Dzień wcześniej zagrają młodzicy i trampkarze, pierwsi u siebie, drudzy w Michowie.

"Garbarze" w czterech wiosennych meczach wywalczyli cztery punkty, co plasuje ich na dziewiątej pozycji w stawce. W ostatnią środę odnieśli wysoką wygraną w Rososzy, wcześniej podzielili się zdobyczą bramkową z Górą i uznali wyższość Wilków i Wikinga. Jesienią obili niemiłosiernie także i naszą drużynę...

Dotychczasowe mecze Orły - Garbarnia:

2001/02: 4:0 (W. Starek, Ł. Włodek, T. Kleszczyński, A. Kamola), 3:0 (M. Magnuszewski, A. Kamola, Rodzoch)

2010/11: 3:2 (Marcinkowski, Skowyra, R. Ciucias), 3:0 (Cywka, Radzikowski, Pięta)

2011/12: 1:2 (Wanicki), 1:5 (Lipnicki)

2012/13: 0:5

Bilans: 7 meczów, 4 wygrane Orłów, 3 wygrane Garbarni, bramki 15:14.

XIX kolejka:

Żyrzyniak Żyrzyn-Amator Rososz-Leopoldów niedziela, 16

Poraj Kraczewice-KS Drzewce niedziela, 16

Mazowsze Stężyca-KS Góra Puławska niedziela, 13

Draco Kowala-Wisła II Puławy sobota, 14

Bobry Karczmiska-Wilki Wilków niedziela, 14

Puławiak Puławy-Wiking Leśniczówka niedziela, 17

Orły Kazimierz-Garbarnia Kurów niedziela, 16

---------------------------

Również na naszym stadionie odbędzie się jutro mecz trampkarzy Orły - Powiślak (godz. 14:30). Faworytem będą nasi, jesienne spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1 dla chłopców Damiana Mirońskiego. O 13 w Michowie zagrają młodzicy, których rywalem będzie nieobliczalny miejscowy GLKS.