Żarło, żarło i zdechło

Już trzecią porażkę z rzędu zanotowała nasza drużyna trampkarzy starszych. Po znakomitym początku spotkania z Zawiszą oddaliśmy inicjatywę przeciwnikowi, co ten bez problemów wykorzystał. Przegrali również młodzicy, tym razem z Tęczą Zagórze.

Znów znakomitym strzałem z połowy boiska popisał się Marcin Gazda, celnie uderzał też Bartłomiej Pyra i bardzo szybko zrobiło się 2:0 dla gospodarzy. Wtedy nasza drużyna najwyraźniej zlekceważyła rywala, nic dziwnego więc, że jeszcze przed przerwą wynik znów był remisowy. W drugiej połowie akcje Orłów były zbyt wolne, aby zaskoczyć Zawiszę, brakowało też szczęścia i ducha w zespole, ale rezultat jest sprawiedliwy. Trampkarzom do rozegrania pozostał już tylko mecz w Rososzy z Amatorem.

Orły Kazimierz - Zawisza Garbów 2:3 (2:2)

Gole dla Orłów: Marcin Gazda, Bartłomiej Pyra.

Bez dorobku punktowego pozostają młodzicy młodsi, którzy polegli w Bełżycach 1:5. Za tydzień w ostatnim meczu przed własną publicznością kazimierzanie podejmą Serokomlę Janowiec, tydzień później zagrają w Bychawie.

Tęcza Zagórze - Orły Kazimierz 5:1

Gol dla Orłów: Antoni Skrzeczkowski.