Zwycięstwa MKS-u i Czarnych, remis Piaskovii z Cisami

- Wyniki budują atmosferę. W tej rundzie prezentujemy wyśmienitą formę. Mecze oraz praca na treningach jest dla nas znowu przyjemnością - mówił, po wygranym z 3:0 meczu z Orłami Kazimierz, Janusz Kozicki, trener Czarnych Dęblin.Gospodarze od początku spotkania przejęli inicjatywę. Na pierwszą bramkę kazali jednak licznie zgromadzonym kibicom czekać aż do 35 min, kiedy Paweł Krekora wykorzystał sytuację sam na sam. W 52 min na 2:0 podwyższył Kamil Kołdej i sprawił, że Czarni byli już prawie pewni zwycięstwa. Orły rzuciły się do frontalnych ataków, które jednak nie przyniosły pożądanego skutku, bo ich napastnicy razili nieskutecznością.

Najlepszą sytuację zmarnowali Maciej Kowalik i Tomasz Sikora, którzy będąc we dwójkę naprzeciw osamotnionego Artura Kępki nie potrafili ulokować piłki w siatce. - Niestety, ale już w meczu z rezerwami Motoru było widać, że mamy problem ze strzelaniem bramek. Czarni bezlitośnie obnażyli nasze słabe strony - stwierdził Mirosław Banaszek, trener Orłów.

Gospodarze, którzy w drugiej połowie skupili się na grze z kontry, zdobyli jeszcze trzecią bramkę. W doliczonym czasie gry wynik ustalił pięknym strzałem głową Krystian Burek. - 3:0 to minimalny wymiar kary. Spokojnie mogliśmy strzelić jeszcze kilka bramek - wyjaśnia Kozicki. - Uważam, że prezentowaliśmy się zdecydowanie lepiej od rywali pod względem piłkarskim. Niestety, ale brak opanowania pod bramką Czarnych oraz błędy obrony spowodowały, że kolejny raz do Kazimierza wracamy bez punktów - powiedział zmartwiony szkoleniowiec gości.

Czarni Dęblin - Orły Kazimierz 3:0 (1:0)
Bramki: Krekora (35), Kołdej (52), Burek (90+3).
Czarni: Kępka - Flisek, Prus, Burek, Przybysz, Walendziak (80 Radzikowski), Stachurski, Szostak, Wilczyński, Kołdej, Krekora (65 Fidut).
Orły: Guzek - Kamola, Banaszek, Stolarek, Zjawiony (70 Wielgo), Suszek, Berliński, Wolszczak, Pięta (55 Marcinkowski), Sikora, Kowalik.
Żółte kartki: Walendziak, Szostak - Berliński, Zjawiony. Sędziował: Bancerz. Widzów: 400.

źródło : www.dziennikwschodni.pl