Zwycięstwo orlików na turnieju w Bochotnicy!!!

fot. A. Żur

W rozegranym w sobotę w Bochotnicy pierwszym wiosennym turnieju orlików starszych tryumfowali zawodnicy naszego klubu. Występ zaczęli od meczu z Wilkami Wilków. Zdecydowaną przewagę Orły potwierdziły tylko jednym golem autorstwa Mikołaja Zachaja. W kolejnym pojedynku przyszło jeszcze łatwiejsze zwycięstwo bo 4:1 na Orłem Łaziska. Strzelanie rozpoczął Mikołaj Zakiewicz już w pierwszej akcji meczu, kolejne gole dokładali Mateusz Górski i dwukrotnie Mikołaj Kuś. Rywal zdoła trafić honorowo tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego. W trzeciej grze z Piekiełkiem Przykwa padł remis 1:1. Na prowadzenie Orły wyprowadził przytomnym strzałem Mateusz Walencik, niestety goście zdołali wyrównać. Stawką ostatniego meczu z Żyrzyniakiem Żyrzyn było pierwsze miejsce w turnieju. Ten zacięty pojedynek lepiej zaczęły Orły. Dynamiczne wejście pole karne debiutującego dziś (bardzo udanie zresztą) w barwach kazimierzan Kajetana Dreshaja zakończyło się rzutem karnym. Skutecznym egzekutorem jedenastki był natomiast Mateusz Adamczyk. Żyrzyniak się jednak nie poddał i zdobył wyrównującego gola. Ostatecznie w konfrontacji między tymi zespołami padł tradycyjny tym razem bramkowy remis. Orły dzisiejszym występem zapewniły sobie pozycję lidera w grupie III, której będą bronić za tydzień w Żyrzynie.

Skład Orłów: Z. Zakiewicz- J. Żur, M. Włodek, W. Syta, M. Adamczyk, M. Zachaj, M. Górski, M. Walencik, M. Czapla, P. Araucz, K. Dreshaj, M. Kuś

Wyniki: Orły Kazimierz - Wilki Wilków 1:0, Orzeł Łaziska - Piekiełko Przykwa 1:1, Żyrzyniak- Wilki Wilków 0:0, Orły Kazimierz - Orzeł Łaziska 4:1, Orzeł Łaziska - Żyrzyniak 2:2, Piekiełko Przykwa - Orły Kazimierz 1:1, Wilki Wilków- Orzeł Łaziska 1:2, Żyrzyniak - Piekiełko Przykwa 4:0, Piekiełko Przykwa - Wilki Wilków 0:0, Orły Kazimierz - Żyrzyniak 1:1

Tabela cyklu:
1 Orły Kazimierz  8    7:3