Młodzicy na podium w Drzewcach

W rozegranym w minioną sobotę w Drzewcach turnieju Cisowianka Football Cup 2022 drużyna Orłów Kazimierz zajęła trzecie miejsce.

Podopieczni trenera Marcina Lewtaka pewnie wygrali swoją grupę. W pierwszym meczu pokonali późniejszego zwycięzcę zmagań Wisłę Puławy 2:1 (po bramkach Antoniego Zagozdona i Oskara Trześniowskiego), a w drugim spotkaniu nie dali szans Podlasiu Sokołów Podlaski wygrywając aż 9:0 (cztery bramki Mateusz Górski, po jednej Kacper Trześniowski, Filip Mitura, Michał Banaszek, Karol Godziszewski i Oskar Trześniowski). Półfinałowe spotkanie z gospodarzami, Cisowianką Drzewce, pomimo wielu emocji nie przyniosło rozstrzygnięcia ani też bramek w regulaminowym czasie. Serię rzutów karnych lepiej wykonali rywale, wygrywając w niej 2:0. Mecz o trzecie miejsce z Puławiakiem był również niezwykle zacięty. Końcowy wynik to 1:1 (gol Górskiego). Młode Orły zapewne rozmiłowały się w dreszczyku, który niosą za sobą rzuty karne, bo było to już trzecie takie rozstrzygnięcie na przestrzeni niespełna trzech tygodni (poprzednie dało nam Puchar Kasprowego w Zakopanem). Tym razem szczęście było po stronie kazimierzan, którzy wygrali 2:1. Ostatecznie turniej wygrała Wisła Puławy przed Cisowianką Drzewce i Orłami.

Orły zagrały w składzie: E. Pałac, S. Kleczewski, F. Mitura, M. Banaszek, J. Małecki, M. Piekoś, M. Górski, K. Trześniowski, A. Zagozdon, O. Trześniowski, M. Miturski, P. Nowaczek, K. Godziszewski, P. Kałdonek.