Dublerzy nadal szukają formy

Dwa kolejne sparingi rozegrali w tym tygodniu zawodnicy Orłów II Kazimierz. Oba bardzo nieudane – nasz zespół stracił aż szesnaście goli, nie zdobywając przy tym żadnego...

Najpierw, w środę 10 sierpnia od godziny 18:00 niebiesko-żółci na bocznym boisku w Bochotnicy sprawdzali formę faworyta ligowych zmagań w drugiej grupie klasy B – Leokadiowa. Przyznać trzeba, że jest niezła – cztery razy do siatki trafił Łukasz Dąbrowski, dwukrotnie Hubert Kurant, a raz Norbert Rodzoch. Miejscowi mogli i powinni zdobyć punkt honorowy, ale w dogodnych sytuacjach nie udało się to Stanisławowi Mrozowi i Oliwierowi Wolskiemu. Po raz pierwszy w drużynie B pokazał się dobrze znany kibicom Orłów Maciej "Kapral" Saran. Niecodzienny występ zaliczył Adam Juszczuk, który strzegł bramek... obu zespołów: od połowy meczu gospodarzy, a w ostatnim kwadransie, po kontuzji bramkarza GSKS, gości. Skapitulował tylko raz – niestety, nie przed naszym zawodnikiem!

Orły II Kazimierz – GSKS Leokadiów 0:7 (0:3, 0:5)

?, ?, ?, ?, ? 51, ? 70, ? 90

Orły II: Karaś – Małecki, Saran, Krzysztof Lasota – Berliński, Tusiński, Dobosz, Grochowski, Nastaj – Lipnicki, Giza. Grali ponadto: Juszczuk, Kowalski, S. Mróz, Starek, Wolski, J. Zawiślak.

Sędziował: Komorek.

Widzów: ~10.

Grano 3 x 30 minut.

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Kolejny test miał miejsce dzisiaj, a doszło do niego w Dęblinie, gdzie o godzinie 17:00 na Orły czekał inny ligowy rywal – rezerwy Czarnych 1947. Poniesiona przez gości porażka była jeszcze wyższa niż w środę, a awaryjnego bramkarza Kamila Wolskiego (ściągniętego na ten mecz z Serokomli Janowiec, w której wprawdzie zdarzało mu się bronić, ale generalnie to nie jego pozycja) pokonywali Eryk Świątek, Kacper Pułka (każdy z nich po dwa razy), Aleksy Lisowski, Artur Szlendak, Dawid Filipek, Mateusz Zieliński oraz... on sam. Następne, również wyjazdowe spotkanie naszych rezerwistów za tydzień z Zawiszą Garbów. Może wtedy nastąpi jakiś przełom...?

Czarni 1947 II Dęblin – Orły II Kazimierz 9:0

Świątek (2), Pułka (2), Lisowski, Szlendak, Filipek, M. Zieliński, (K. Wolski s)

Orły II: K. Wolski – B. Stachyra, Berliński, E. Ścibior, R. Zieliński – Dobosz, Starek, Budzisz, Kowalski – Grochowski, Przychodzień. Grali ponadto: S. Mróz, O. Wolski.

Sędziował: ?

Widzów: ?