I Ty możesz pomóc w rozwoju naszego klubu!

fot. Damian Miroński

Fakt, iż w Orłach Kazimierz specjalnie się nie przelewa i klubowe władze muszą każdą złotówkę przed wydaniem oglądać dwa razy nie może być dla nikogo, choćby średnio zorientowanego w ich sytuacji, zaskoczeniem. Zorganizowane uprawianie sportu "w czasach zarazy" jest dla wszystkich kierujących tą działalnością obciążone dodatkowymi utrudnieniami. Na szczęście piłkarscy działacze, trenerzy i zawodnicy nie pozostają sami ze swoimi problemami. Możliwość wsparcia swoich (swoich!) ma każdy kibic, a żaden prawdziwy kibic nie pozostanie na tę możliwość obojętny!

 W Orłach w dwóch grupach dziecięco-młodzieżowych (U-12 i U-15) oraz w zespole seniorskim trenuje łącznie ponad 60 zawodników. Wszystkie trzy drużyny reprezentują niebiesko-żółte barwy w rozgrywkach ligowych pod szyldem Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Aby nasi piłkarze mogli się rozwijać i poprawiać swoje umiejętności potrzebują nowoczesnego sprzętu treningowego, takiego jak przenośne bramki, piłki, stroje sportowe oraz inne specjalistyczne akcesoria niezbędne do uczestniczenia w grupowych zajęciach treningowych. Opiekunowie naszych piłkarzy – Damian Miroński, Piotr Dobosz i Marcin Lewtak – mają nadzieję, że kibice wesprą swoich ulubieńców i pomogą spełnić ich marzenia o stawaniu się coraz lepszymi piłkarzami. Nie oczekujemy wielkich kwot – choć i takie są bardzo mile widziane! – wystarczy, że każdy nasz sympatyk dołoży się w wymiarach ledwie pięcio-dziesięciozłotowych.

 Wspomóc Orły i podziękować im za walkę i emocje, jakie co tydzień generują na lokalnych boiskach można wykonując przelew dowolnej, symbolicznej choćby kwoty za pośrednictwem poniższej strony w serwisie zrzutka.pl:

https://zrzutka.pl/9v9vbw

Z góry dziękujemy!