Młodzicy zdemolowali KS Górę Puławską

Prawdziwą rzeź niewiniątek zafundowali w niedzielne południe swoim rówieśnikom z Góry Puławskiej młodzicy Orłów Kazimierz. W meczu trzynastej kolejki Lubelskiej Ligi Młodzików Młodszych wygrali z ostatnim zespołem w tabeli 17:0. Mecz miał zdecydowanie jednostronny przebieg, a jedyną niewiadomą była wysokość wygranej Orłów. Bezbramkowy remis utrzymywał się stosunkowo długo, aż ostre strzelanie rozpoczął w 8 minucie Wojciech Zachaj. W przeciągu 11 minut Orły strzelały jeszcze siedmiokrotnie schodząc na przerwę z prowadzeniem 8:0. Góra Puławska jedyną okazję do zdobycia honorowego gola miała w 17 minucie spotkania, lecz groźny strzał z rzutu wolnego na poprzeczkę zbił w zasadzie bezrobotny dziś w bramce Piotr Bieniek. Po przerwie kanonada trwała dalej, a do bramkowych łowów obok Wojtka dołączył Michał Żur. Ostatecznie Wójtek uzbierał 9 bramek, Michał 4 bramki (plus 4 asysty), swoje 2 bramki dołożył niezawodny Dominik Miroński (plus 3 asysty), a jedno trafienie przypadło Mikołajowi Zachajowi. Dodatkowo po zbiciu piłki przez Mikołaja Włodka samobójczego gola strzelili rywale. Po dzisiejszym treningu strzeleckim za tydzień Orły czeka rywal z wyższej półki, bo wyjazdowy mecz z Wisłą Puławy niedziela godzina 13.00).

Orły Kazimierz - KS Góra Puławska 17:0 (8:0) Bramki: W. Zachaj 8', 11', 14', 15', 16', 19', 42', 56' 59', Mikołaj Zachaj 8', Dominik Miroński 18', 52', Michał Żur 34', 38', 39', 42', sam. 46'

Skład Orłów: P. Bieniek- D. Miroński, B. Dzikowski, J. Żur, S. Podrażka, A. Pawłowski, M. Zachaj, M. Żur, W. Zachaj-