Orlicy wygrywają kolejny turniej.

Znakomitą wiosenną formę potwierdzili dziś orlicy starsi Orłów Kazimierz na turnieju w Żyrzynie. Po bardzo dobrej grze ponownie zajęli pierwsze miejsce. Sukces tym większy, że kazimierzanie osiągnęli go grając bez choćby jednego rezerwowego (!). W dodatku mecze odbywały się bez przerwy, trwając 15 minut w miejsce regulaminowych 12 (za zgodą wszystkich uczestników). W pierwszej grze Orły bez problemów uporały się z Żyrzynikiem wygrywając 2:0 po golach Mateusza Górskiego i Mikołaja Zachaja. Było to pierwsze zwycięstwo z tym przeciwnikiem po czterech remisach z rzędu.
W kolejnym meczu było jeszcze lepiej bo aż 5:0 z Orłem Łaziska. Bramki zdobyli Mateusz Górski dwie, Mikołaj Zakiewicz, Mikołaj Kuś i Mikołaj Włodek. W trzeciej konfrontacji nasi zawodnicy przekonali się jak niesprawiedliwy bywa football. Pomimo wyraźnej przewagi, ładnej i dojrzałej gry oraz wielu okazji przegrali z Piekiełkiem Przykwa 0:2. W ostatnim meczu Orły rozbiły Wilki Wilków 5:0 a instynktem strzeleckim błysnął niezawodny Mateusz Górski zdobywca 4 goli. Jednego za to rzutu rożnego dołożył Mikołaj Zachaj.

Skład Orłów: Z. Zakiewicz, J. Żur, M. Włodek, M. Zachaj, M. Górski, M. Zur, M. Kuś

Wyniki: Orły Kazimierz - Wilki Wilków 5:0, Orzeł Łaziska - Piekiełko Przykwa 0:4, Żyrzyniak- Wilki Wilków 2:0, Orły Kazimierz - Orzeł Łaziska 5:0, Orzeł Łaziska - Żyrzyniak 0:7, Piekiełko Przykwa - Orły Kazimierz 2:0, Wilki Wilków- Orzeł Łaziska 4:3, Żyrzyniak - Piekiełko Przykwa 3:1, Piekiełko Przykwa - Wilki Wilków 2:1, Orły Kazimierz - Żyrzyniak 2:0