Orły pracują i sparują

Orły pracują i sparują

fot. Adam Gąsiorowski, migawka z dawnego meczu ligowego w Wąwolnicy

Dwa pierwsze mecze kontrolne w nowym 2020 roku mają już za sobą piłkarze Orłów Kazimierz. W połowie stycznia zespół prowadzony przez Marcina Lewtaka uległ 3:6 juniorom młodszym puławskiej Wisły, a w dzisiejsze popołudnie 3:4 występującemu ligę wyżej niż niebiesko-żółci Wawelowi Wąwolnica.

15.01 (środa), Puławy – boisko MOSiR

Wisła Puławy U17 – Orły Kazimierz 6:3

?, ?, ?, ?, ?, ? – Miroński (2), Hemperek

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Orły przystąpiły do gry bez kilku podstawowych zawodników: Amadeusza Żybury, Bartłomieja Hemperka, Tomasza Zawiślaka oraz paru kolejnych, stanowiących na co dzień wartościowe uzupełnienie. Co innego wąwolniczanie – prowadzący ich Radosław Gąsiorowski mógł bez trudności złożyć dwie pełne jedenastki. Obie ekipy miały wiele sytuacji strzeleckich, których jednak w większości nie wykorzystały. Pierwsze dwie bramki dla naszych rywali padły po błędach Jakuba Maciąga, trzecia po problematycznym rzucie karnym podyktowanym przez Rafała Cięciarę. Najjaśniejszym punktem Wawelu był niezmiennie Adam Skulimowski, z kolei jego trzyosobowy blok obronny miał wiele problemów z naszymi zawodnikami. Gra kazimierzan była niezła, ale pozostaje co szlifować. Niespodziewanie w składzie Orłów pojawił się Piotr Starczynowski, czyżby wracał do gry?

09.02 (niedziela), Puławy – boisko MOSiR

Orły Kazimierz – Wawel Wąwolnica 3:4 (1:2)

Borowski 32, Miroński 52, Matyjaszek 58 RÓG – ? 22 g, ? 38, ? 75 k, 81

Orły: Lis – Błaziak, Berliński, Miturski, Maciąg – Hinz – zawodnik testowany I, Nogas, Matyjaszek, Borowski – Miroński. Grali ponadto: T. Bulzacki, Starczynowski, zawodnik testowany II.

Sędziował: Cięciara.

 Kolejne spotkania naszego zespołu zaplanowano na piątek 14 lutego oraz na sobotę 22 lutego. W roli antagonistów wystąpią tym razem odpowiednio Żyrzyniak Żyrzyn i SKS Leokadiów (boisko MOSiR).

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Anonim napisał
    W defensywie dało się zauważyć brak Raka i Żybury,niestety bez nich nie wróżę sukcesów orzełkom

  • Obserwator napisał
    Jak te wynalazki nowe się pokazały.. jednym z nich Bonecki J. Ktoś widział;)

  • kibic napisał
    Ogladalem ten mecz Orly zdecydowanie lepsze od Wawelu decyzje sedziego bardzo kontrowersyjne

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości