Pierwsze zimowe zwycięstwo

Pierwsze zimowe zwycięstwo

Ekipa naszych dzisiejszych rywali podczas zeszłorocznego turnieju LZS o Puchar Burmistrza Poniatowej (fot. um.poniatowa.pl)

Wysoką wygraną piłkarzy Orłów zakończył się ich dzisiejszy mecz kontrolny rozegrany na sztucznej murawie puławskiego boiska MOSiR.

 Kazimierzanie mieli w tym spotkaniu lepsze i gorsze momenty, ale generalnie ich postawa została przez szkoleniowca oceniona pozytywnie. Wreszcie trochę poprawiła się nasza kadrowa frekwencja, w przeciwieństwie do stanu osobowego dziewiątego zespołu kraśnickiej klasy A, który reprezentowało tylko dwunastu zawodników. Kontaktowe trafienie zanotowali oni z rzutu karnego, podyktowanego po dokonanym w "szesnastce" faulu Leszka Lisa.

Orły Kazimierz – LKS Poniatowa Wieś 5:1 (1:0)

Matyjaszek 32, Nogas 58, Miroński 73, 90+2 g, Zawiślak 85 – ? 62 k

Orły: Lis – Błaziak, Berliński, Miturski (Starczynowski), Maciąg (zawodnik testowany II) – Hinz – zawodnik testowany I (Zawiślak, Zyska), Matyjaszek, Nogas, P. Bulzacki (Miroński) – Hemperek.

 Następne spotkanie piłkarze Marcina Lewtaka rozegrają w piątek o godzinie 19:30 z A-klasową Górą Puławską; terenem zmagań będzie dla odmiany puławskie boisko KEN.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości