Po kolejne punkty

Tak Victoria prezentowała się latem 2009. Nie dysponujemy, niestety, aktualnym zdjęciem...

Po wysokiej wygranej nad Wandalinem nasz zespół nie ma zbyt wiele czasu na odpoczynek, bowiem już w środę rozegrana zostanie druga kolejka ligowa. Orłom wyznaczono wyjazdowy mecz z Victorią Wolica, który odbędzie się na dobrze nam znanym boisku w Kowali. Sezon zainagurują także nasi juniorzy.

Ludowy Zespół Sportowy Victoria Wolica swój początek datuje na rok 2007. Początkowo należał do klasy C, potem B. Jak dotąd nie wyróżniał się pozytywnie wśród swych rywali, plasując się w kolejnych sezonach w niższych partiach tabeli. Rozgrywki 2012/13 woliczanie ukończyli na ostatniej pozycji z dorobkiem 6 punktów (2 zwycięstwa i 24 porażki) i bilansem bramkowym 28 do 166. Wygrali jedynie z Jaworzanką (3:2) i Dąbrowiakiem (4:3), a najwyższych porażek doznali z Opolaninem II (0:13), Pogonią (0:10), Wodniakiem (0:11), Błękitnymi (0:10) i Elżbietą (3:13). Latem 2013 klub dokonał kilku wzmocnień, lecz otwarcie sezonu było dalekie od oczekiwań - 0:8 w Kierzu. Trenerem zespołu jest Marcin Socha. Orły z Victorią, rzecz jasna, jeszcze nigdy nie grały.

W II kolejce grają (środa, 18):

LKS Elżbieta-Wisła Józefów Opole

Dąbrowiak Dąbrowa Wron.-Tęcza II Bełżyce

Czarni Puszno Godowskie-KS Zaborze

Opolanin II Opole Lubelskie-Pogoń Trzebiesza

LKS Wandalin-Jaworzanka Rogów

Victoria Wolica-Orły Kazimierz Kowala

LZS Poniatowa Wieś-Błękitni Kierz

Grupa nr II Lubelskiej Ligi Juniorów Młodszych rusza również w środę. Chłopcom Damiana Mirońskiego trafił się na początek wymagający przeciwnik - poniatowska Stal. Spotkanie zostanie rozegrane na wyjeździe o godzinie 17. Także w środę (godz. 11) na bochotnickim boisku odbędzie się mecz III ligi kobiecej Wilki Wilków - Górnik II Łęczna.