Pół roku w rozjazdach

Już w sobotę pierwszy mecz wiosny na naszym terenie! Rywalem Orłów kolejny bardzo wymagający zespół -Wilki Wilków. Zespół, który wszystkie jesienne mecze rozgrywał u siebie, a teraz - ze względu na modernizację obiektu w Wilkowie - całą rundę rewanżową zmuszony jest walczyć o punkty na obcych boiskach...

Wilki plasują się obecnie na trzecim miejscu w tabeli, na co niebagatelny wpływ muszą mieć oczywiście wspomniane wyżej okoliczności, w jakich jesienią podopieczni Jacka Banasia i Roberta Krupy gromadzili punkty. Z ciekawszych rozstrzygnięć,zwyciężyli m. in. Mazowsze Stężyca, ale też dali sobie odebrać wygraną z bojach z Bobrami i Amatorem, a więc teamami stojącymi znacznie niżej w ligowej tabeli.

Dotychczasowe mecze Orły - Wilki (bez wyników z lat 1992-95):

1995/96: 5:4 (?, ?, ?, ?, ?), 1:3 (?)

2010/11: 4:3 (Marcinkowski, D. Matyjaszek 2, R. Ciucias), 1:1 (Partyka)

2011/12: 1:5 (Wanicki), 1:0 (Rybkowski)

2012/13: 1:7 (Wanicki)

Bilans: 7 meczów, 3 wygrane Orłów, 1 remis, 3 wygrane Wilków, bramki 14:23.

XVII kolejka:

Poraj Kraczewice-Amator Rososz-Leopoldów niedziela, 15

Mazowsze Stężyca-Żyrzyniak Żyrzyn niedziela, 15

Draco Kowala-KS Drzewce niedziela, 12

Bobry Karczmiska-KS Góra Puławska niedziela, 16

Puławiak Puławy-Wisła II Puławy sobota, 13:15

Orły Kazimierz-Wilki Wilków sobota, 11

Garbarnia Kurów-Wiking Leśniczówka niedziela, 14

---------------------------------------------------------------

Również w sobotę wystąpią nasi młodzicy młodsi, którzy zaliczą kolejny poważny sprawdzian, tym razem z BKS Lublin. "Budowlani" odnotowali w bieżącym sezonie komplet wygranych, strzelając 73 i tracąc ledwie 5 bramek... Trampkarze w niedzielę w Puławach zagrają z Puławiakiem.