Trzecie miejsce młodych Orłów.

W sobotnim turnieju orlików młodszych w Bochotnicy Orły zajęły trzecie miejsce. Wygrała ekipa Puławiaka przed Mazowszem Stężyca. Orły zaczęły zmagania z wysokiego "C" pokonując 5:2 Hetmana Gołąb. Rywale nieszczęśliwie rozpoczęli pojedynek od strzelenia sobie samobójczej bramki. Kolejne cztery były już samodzielnym dziełem Orłów. Najpierw z dystansu przymierzył Szymon Rozwód, później składną zespołową akcję skutecznie sfinalizował Michał Banaszek, refleksem błysnął Jasio Małecki a przeciwnika dobił Mateusz Górski. Nadmierne rozluźnienie w orlich szeregach w końcówce dwukrotnie wykorzystał Hetman. W kolejnym meczu było mniej kolorowo. Nieco ospałe Orły dały się zaskoczyć Mazowszu strzałami z dystansu. Przy stanie 0:3 straty zmniejszył Mateusz lecz rywal odpowiedział kolejnym golem. 4:1 dla Stężycy. W trzecim pojedynku z Puławiakiem było najwięcej emocji. Najpierw na prowadzenie wyszli puławianie. Wyrównał Mateusz Górski, po czym fantastycznym uderzeniem z dystansu popisał się  przesunięty na ten mecz z bramki na prawą obronę Emil Pałac. Gdy wydawało się, że Orły pójdą za ciosem Puławiak wyrównał, a później niestety strzelił decydująca bramkę. Za mecz z Wawelem przypadł kolejny walkower. Za tydzień kolejny turniej rozegrany będzie w Gołębiu (godz.11).

Wyniki turnieju: Mazowsze Stężyca - Wawel Wąwolnica 3:0 v.o., Puławiak Puławy - Hetman Gołąb 2:0, Orły Kazimierz - Hetman Gołąb 5:2 (Bramki: samobójcza, S. Rozwód, M. Banaszek, J. Małecki, M. Górski), Puławiak Puławy - Mazowsze Stężyca 3:1, Orły Kazimierz - Mazowsze Stężyca 1:4 (Bramka: M. Górski), Mazowsze Stężyca - Hetman Gołąb 3:2, Orły Kazimierz - Puławiak Puławy 2:3 Bramki: M. Górski, E. Pałac), Hetman Gołąb - Wawel Wąwolnica 3:0 v.o., Puławiak Puławy - Wawel Wąwolnica 3:0 v.o., Orły Kazimierz - Wawel Wąwolnica 3:0 v.o.

Tabela turnieju:

1 Puławiak Puławy     12  11:3

2 Mazowsze Stężyca    9  11:6

3 Orły Kazimierz        6   11:9

4 Hetman Gołąb           3  7:10

5 Wawel Wąwolnica      0 0:12

Tabela cyklu:

1 Mazowsze Stężyca 19 21:12

2 Puławiak Puławy     19  21:6

3 Orły Kazimierz     14  20:13

4 Hetman Gołąb          6  14:24

5 Wawel Wąwolnica     0    0:24