Znów pod Lubartów

Znów pod Lubartów

Derbowa walka między piłkarzami Skrobowa i Kadeta zawsze była zacięta (fot. Green Studio Photography/fanpage LKS Skrobów) 

Po przykrej niedzielnej porażce w Lisowie piłkarze Orłów okazję do rehabilitacji będą mieli już w środowe popołudnie. W zaległym meczu III kolejki ligowej drużyna trenera Marcina Lewtaka zostanie podjęta przez sąsiada Kadeta, LKS Skrobów. Dla obu klubów będzie to pierwszy kontakt w historii. Początek zmagań o godzinie 17:15.

 Ludowy Klub Sportowy Skrobów powstał w 2007 i przystąpił wówczas do rozgrywek klasy C. W latach 2009–2012 występował w klasie B, a przez pięć kolejnych sezonów na poziomie lubartowskiej klasy A. Najlepsze wyniki notował w debiutanckim sezonie 2012–13, kiedy zajął w tabeli szóste miejsce. Po dwuletnim pobycie w najniższej z lig, od 2019 skrobowianie są członkami grupy II klasy A. Poprzedni, połowiczny sezon zakończyli na dość wysokim, ósmym miejscu. W nowym, po odniesieniu jednego zwycięstwa (3:2 z Kadetem) i trzech porażkach (0:6 z Hetmanem, 0:4 z Górą Puławską i 2:5 z Michowem) Skrobów jest czternasty z trzema punktami i bilansem goli 5-17. Z Pucharu Polski odpadł w pierwszej rundzie, ulegając Kamionce 1:3. Trenerem zespołu od lipca jest Krzysztof Skomra, który zastąpił pracującego w klubie przez wiele lat Daniela Cieślę. Najskuteczniejszym graczem jest Hubert Ligęcki (cztery trafienia).

 Po raz pierwszy Orłom posędziuje Marcin Gawlik z klasy okręgowej. Jego asystentami będą Ireneusz Dyl i Leszek Śmiałkowski.

  

W zaległych meczach III i V kolejki grają:

Skrobów – Orły środa, 17:15

Drzewce – Wawel czwartek, 17:00

Komentarze

Dodaj komentarz
  • gall anonym napisał
    Ale ciency jesteście, marzyliście o 6 pkt z takimi zespołami, a nie byliście w stanie ugrać nawet jednego... Żeby z taką ekipą polec jeszcze wyżej, jak z Hetmanem, straszne. Bo porażki w 3 pierwszych grach jeszcze można było zrozumieć, ale teraz ? Weźcie się, bo dobrze nie będzie inaczej.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości